Vy**er sa na to a začni žiť naplno

Vy**er sa na to a začni žiť naplno

New York Times BESTSELLERS od autora Gary John Bishop z originálu Unfu*k Yourself:

Prestaňte sa sťažovať, že nemáte šťastie. Prestaňte zvaľovať vinu na iných. Prestaňte poukazovať na okolnosti. Ide totiž o váš život.

Máte pocit, že vo vašom živote je všetko neustále nahovno? V tom prípade je celkom pravdepodobné, že problém nie je v iných, ale vo vás. Aspoň to tvrdí Gary John Bishop, známy kouč s ohromnou charizmou.

Vo svojom osviežujúcom bestselleri, okorenenom pravým škótskym humorom, vám Gary najprv bez servítky naservíruje pravdu, aby ste pochopili, v čom robíte chybu, a potom vám empaticky vysvetlí, ako sa môžete vymaniť zo začarovaného kruhu a získať potrebný nadhľad.

Táto kniha je pre všetkých, ktorí majú pokrk rečí o pozitívnom myslení.

Úryvok z knihy VYSER SA NA TO a začni žiť naplno od GARY JOHN BISHOP

Kapitola PRESTANTE VINIŤ MINULOSŤ

Ak stále za všetko zlé viníte svoju minulosť a máte pocit, že vás brzdí, vyzývam vás, aby ste sa nad tým zamysleli.

Chcem, aby ste prehodnotili svoj pohľad na vec, ktorý vám vraví, že minulosť je dôležitejšia ako to, čo môže priniesť budúcnosť. Všetci máme nejakú minulostť a niektorí fakt príšernú. No a čo?! A áno, skôr než sa začnete urážat, zamyslite sa, prečo sa o toľko vášnivejšie zaujímate o svoju minulosť než o budúcnosť. Všetci vieme, že vymaniť sa z toho môžete len vy. Nie som len náhodný chlap v kaviarni, ktorý vám vnucuje svoj názor - koučoval som ludí s minulosťou, z ktorej by vám vlasy stávali dupkom. Dnes slobodne žijú štastný život. A vy môžete tiež.

Minulosť nás často zväzuje. Najmä detstvo býva jedným z mnohých dôvodov, pre ktoré si hovoríme „nemôžem". Je to jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť zodpovednosti za súčasnú situáciu. Nič vás však nezastaví od napredovania a v dosiahnutí svojho cieľa, ak to skutočne chcete. Nezáleží na tom, čo sa stalo včera, pred piatimi rokmi či keď ste boli v tretej triede.

Svoj vnútorný svet vylepšíte, ked ho prenesiete do vonkajšieho sveta. Rovnako vám vaša budúcnosť pomôže zabudnúť na minulosť. Vytvoríte niečo velkẻ, väčšie ako všetko, čo ste urobili doteraz. Ked' bude vaša budúcnosť svetlá a príjemná, nebudete mať čas obzerať sa späť. Myslou aj očami sa zameriate dopredu.

To vás vytiahne z vašej ulity. Dostatočne veľká jasná a sexi budúcnosť, ktorá prekypuje potenciálom a možnosťami v takom množstve, že vás oslobodí od vašej únavnej minulosti, ktorá je pre vás taká príznačná.

Nemusíte svoju minulosť zbožňovať, no aj ona z vás sformovala človeka, akým ste dnes, dala vám všetko dobré aj zlé, čo v sebe nesiete. O áno, je vo vás kopa dobrého. Dosť na to, aby ste sa dostali tam, kam v živote chcete. Stanete sa človekom, ktorý je dokonale schopný žiť život podla svojich predstáv. Nič vám v tom nezabráni, ak to vážne chcete a podniknete potrebné kroky.

 

 

 

 

Fotogaléria


Zdieľať článok

Podobné články

Diskusia

Facebook pozri-sa.sk