Pracovný portál práve pre Vás

Pracovný portál práve pre Vás

     Ste čerstvý absolvent, alebo Vás aktuálna práca nebaví. Už dlhšie chcete pacovať na niečom, čo Vás naozaj baví? Nemáte však v danej oblasti prax, ktorá je zvyčajne požadovaná. Portál Pozri prácu je tu pre Vás.

    Je to pracovný portál, ktorý je zameraný na pracovné príležitosti, nie len pre uchádzačov, ale aj pre firmy. Registrácia na portáli je bezplatná a veľmi jednoduchá. Stačí len zopár klikov a na jednom mieste nájdete najnovšie pracovné ponuky zo všetkých krajov na Slovensku i v zahraničí.

     Portál neponúka, len prehľadný zoznam agentúr, ale aj priestor na zviditeľnenie sa. Firmy, ale aj malí podnikatelia majú možnosť vybudovať si reklamu, ktorá zaujme. Neváhajte a rozbehnite svoju kariéru snov ešte dnes.

Ako zviditeľniť Vašu firmu a vybrať pre ňu to najlepšie

     Corporate identity- Ide o možnosť vytvorenia profilu, konkrétne na Vašu firmu, podľa Vašich predstáv. K dispozícii sú možnosti na úpravu loga, ktoré bude prítomné na každom Vašom inzeráte. Taktiež je možná prezentácia videom, pridávanie fotiek, vlogov v ktorých sa môžete v krátkosti predstaviť.

     Smart DB mailových kontaktov- Je to jednoduchá možnosť prezerania životopisov po kliknutí na konkrétne meno uchádzača, ktorý sa zaujíma o Vašu firmu. Je to priehľadné, pretože uchádzači sú automaticky rozdelený podľa regiónov, cieľovej skupiny a konkrétnej pracovnej pozícii. 

     Štatistické údaje Vám poslúžia ako zrkadlo Vašej pridanej ponuky. Na jednom mieste sa Vám zobrazia informácie o každom uvedenom inzeráte, profile i ich návštevnosti. Vieme Vám poskytnúť výstup z Google analytics spolu s reakciami a kontaktnými údajmi.

 

Výhody pre uchádzačov o zamestnanie

     Ste viditeľný- Všetci zamestnávatelia majú na tomto portáli neobmedzený prístup k životopisom uchádzačov o zamestnanie, čo je v porovnaní s ostatnými portálmi značná výhoda. Takto sa zamestnávatelia dostanú ku každému jednému životopisu.


     Agent - vyhľadávač zamestnaní- Po jednoduchej registrácii a vyplnení vašich kritérií Vás agent portálu bude kontaktovať a vyhľadávať vhodné pracovné ponuky každý deň. Ponuky Vám budú zasielané na kontaktnú adresu. Takto budete mať prehľad o pracovných ponukách, ktoré spĺňajú Vaše požiadavky a to bez akejkoľvek námahy. Portál to jednoducho urobí za Vás. Čím sa portál pozri prácu výrazne odlišuje od iných portálov v tomto zameraní.

     Pre viac informácii kliknite na www.pozriprácu.sk, alebo na Facebooku, kde ich sleduje už 44267 ľudí. Želáme Vám veľa šťastia pri hľadaný Vašej novej práce.               

 

                                                                                                                      Dana Kontuľová

 

 

Fotogaléria


Zdieľať článok

Podobné články

Diskusia

Facebook pozri-sa.sk